Обяви 0 За нас Контакти
Продава 4-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
299 000 €
584 793.17 лв.

(815 €, 1 594.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 12:11 на 23 април, 2026 год.
Обявата е посетена 136 пъти.
Площ:
367 m2
Етаж:
5-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

299 000!!! КВ. ОСТРОМИЛА!!! ЗАТВОРЕН КОМПЛЕКС!!!

Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент в района на кв. Остромила, със следното разпределение: просторна дневна с излаз на тераса, спалня с излаз на тераса, баня с тоалетна. Апартаментът се намира в нова сграда, с акт 14, удобства и предимства: Ниско застрояване, Осигурено 100% паркиране, Видеонаблюдение, Зона за отдих, Открито пространство за спорт, Детска площадка и др.

За Ваше улеснение прилагаме схема с разпределение на имота. Обадете се сега и цитирайте следния код: 138838
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 4-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 1d177693550630053

299 000 €
584 793.17 лв.
(815 €, 1 594.00 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила