Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
108 900 €
212 989.89 лв.

(1 513 €, 2 959.17 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 13:54 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 4 пъти.
Площ:
72 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент в бутикова сграда в кв. Остромила, гр. Пловдив! Имотът се намира в тих и спокоен район с магазини в близост! Имотът има следното разпределение: входно антре, дневна с обособен кухненски кът, спалня, баня с тоалетна и тераса с южно изложение на която има излаз от двете стаи. За Ваше улеснение прилагаме схема на разпраделение на апартамента. При интерес и за повече информация се обадете на посочения номер и цитирайте следния код: 132089
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 1b177746006804587

108 900 €
212 989.89 лв.
(1 513 €, 2 959.17 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила