Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
95 000 €
185 803.85 лв.

(1 583 €, 3 096.08 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 11:55 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 421 пъти.
Площ:
60 m2
Етаж:
1-ви от 6
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

3 ОТДЕЛНИ ПОМЕЩЕНИЯ !! КВ. КЮЧУК ПАРИЖ !! ДО СЪБОТА ПАЗАРА !!

Представяме на Вашето внимание двустаен апартамент с три отделни помещения в района на кв.Кючук Париж. И Апартаментът има следното функционално разпределение: входно антре, дневна, кухня, спалня, баня с тоалетна.
Обадете се сега и цитирайте следния код: 236887
Особености
Панел
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Кючук Париж
Обява: 1b177702095722733

95 000 €
185 803.85 лв.
(1 583 €, 3 096.08 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кючук Париж